Eesti Kogelejate Ühingu suvelaager

Kesk-Eesti, Jõgevamaa, Jõgeva vald, Pedja küla, Kuberi talu

10.-12. juuli 2020

Kogelejate ühingu suvepäevad tulevad ka sel aastal tavapärasel ajal – juulikuu teisel nädalavahetusel.

Seekord on suvseminari peaesinejaks iga osaleja! Kui oleme meelde tuletanud kõnetehnikad ja avaliku esinemise põhialused, saab iga soovija pidada õpetliku ja silmaringi avardava ettekande mõnel huvitaval teemal, mille kohta keskmisest rohkem teadmisi kogunenud. Või näiteks teemal “Vimasel ajal olen tähele pannud / tundunud / mõelnud, et… Mida teie arvate?”. Või esitada inspiratsioonikõne sellest, kuidas kogelusele vaatamata oleme enda unistusi teoks teinud. Igaüks saab sobivas vormis kuni poole tunni jooksul teistele midagi õpetlikku-kasulikku-innustavat rääkida ning ühtlasi teistelt vajalikku tagasisidet.

Lisaks on kavas muidugi sportlik-seltskondlikud mängud – kohapeal on olemas jalgpalli- ja võrkpalliplats! –, saunaõhtu(d) ning võtame ette põneva matka Endla looduskaitsealal.

Majutuseks kohandatud talutubades on ruumi 20 inimesele, lisaks võib iga soovija õunapuuaias oma telgi püsti panna.

Koguneme Kuberi tallu (kus pidasime seminari ka eelmisel ja üle-eelmisel suvel) reedel, 10. juulil, pärastlõunasel või õhtupoolsel ajal, kuidas kellelegi sobib ning hüvasti jätame pühapäeva, 12. juuli pärastlõunal. Täpse päevakava saadame kahe nädala pärast. Transpordi osas suhtleme juunikuu lõpus, kuidas me kesksuvel Kesk-Eestisse kõige soodsamal ja mugaval moel kohale jõuame.

Suvalaagrisse registreeruda saab kuni 22. juunini.

Nädalavahetuse osalustasu, mis katab ka toitlustus- ja majutuskulu: täiskasvanul 25 eurot, lapsel 10 eurot. Ülekanded palume teha Eesti Kogelejate Ühingu kontole EE191010022017496002 (SEB), ülekande selgitusse oleks hea märkida osalejate nimed.

Samuti saab teha ühingu heaks annetusi. EKÜ on tulumaksusoodustusega MTÜde registris ning maksuamet tagastab annetuselt tulumaksu osa.

Rõõmsa kohtumiseni!

Lisainfo ja registreerumine:

Raul Isotamm, telefon +372 504 4093raul@kogelus.ee või 

Andres Loorand, telefon +372 509 4441kogelus@kogelus.ee.