Kas sa oled noor, kes kogeleb, vanuses 18-30 aastat? Kas sa soovid kohtuda teiste noortega, kes kogelevad ja reisida? Sellisel juhul on 25.07. – 02.08.2020 Hollandis toimuv noortekohtumine just sinule!

Erasmus+ poolt rahastatav noortekohtumine toimub 25.07 –  02.08.2020 Erfe Aaftink nimelises majutusasutuses Lemele külas, Hollandis. See on juba viies sellelaadne noortekohtumine, eelmistel aastatel osalenute kogemustega saab tutvuda siin: https://kogelus.ee/euroopa-noortekohtumine-2019/, https://kogelus.ee/euroopa-noortekohtumine-2018/. 2020 aasta noortelaagri teema on “Natural Storytelling”.

Noortekohtumise eesmärgiks ei ole kõneravi vaid pigem kogeluse aktsepteerimine, tutvumine erinevatest riikidest noortega, osalejate eneseareng ja mugavustsooni laiendamine. Nädala jooksul toimuvad erinevad töötoad, näiteks näitlemine, kultuuridevaheline õppimine, meditatsioon ja kogemuste vahetamine turvalises keskkonnas. 2020. a osalevad noortekohtumisel Hollandi, Soome, Rootsi, Eesti, Itaalia, Portugali ja Hispaania noored (kes kõik kogelevad).

Igast riigist osaleb 4 kogelejat vanuses 18-30 ja grupijuht. Osalustasu on 125 eurot, millest Eesti Kogelejate Ühing hüvitab poole. Osalustasu sisaldab transporti, majutust, toitlustust ja erinevaid töötubasid (transpordi eest maksab osaleja alguses ise, ning peale laagri lõppu makstakse summa tagasi).

Huvilistel palume ühendust võtta hardi.sigus@gmail.com, viimane registreerimistähtaeg on 28.02.2020.

Parema ülevaate saamiseks võita vaadata ka eelmise aasta noortekohtumise videot: https://www.youtube.com/watch?v=F5cTui_NSKI&feature=youtu.be

Rohkem informatsiooni noortekohtumise asukoha kohta leiate siit: https://www.erveaaftink.nl/groepsaccommodatie- overijssel-algemeen/?fbcli…