Tule Eesti Kogelejate Ühingu talvisele koolitusseminarile! Peateemaks on seekord enesekehtestamine ja seminar toimub Narva-Jõesuu SPAs (Aia 3, www.narvajoesuu.ee) 2. kuni 4. detsembrini.

Kuidas saada oma tahtmist nii, et ka teised oma tahtmist saavad, ja rohkem ja paremini, kui nad ilma sinuta oleksid saanud – kehtestava käitumise mõistet ja tehnikaid tutvustab ning grupitööd juhendab psühholoog ja psühhoterapeut Maie Kreegipuu.

Nädalalõpuseminari omaosaluse suurus on: täiskasvanul 25 eurot ja lapsel 10 eurot. See hõlmab koolitust, majutust 2-kohalistes tubades, söögikordi, saunamaailma kasutamist. Osalustasu palume maksta Eesti Kogelejate Ühingu pangakontole SEB pangas nr EE191010022017496002.

Reedel läheme Tallinnast ja mujaltki Eesti paigust Narva ning pühapäeval tuleme koju tagasi autodega. Novembri viimasel nädalal suhtleme ja täpsustame logistikat, kes kelle auto peale mahub. Nagu tavaliselt.

Küsimused ja tähelepanekud on lahkesti oodatud allolevatel kontaktidel. Palume anda enda tulekust koolitusseminarile teada e-posti aadressil kogelus@kogelus.ee või telefonil 509 4441, Andres. Mida varem, seda parem, aga hiljemalt 28. novembriks.