Eesti Kogelejate Ühing kutsub Sind järgmisesse suvelaagrisse, mis peetakse Tallinnas Pesarimajas (Kase tänav 25a) 19.-23. augustini.

Tavapärase sujuva kõne tehnika meeldetuletamise ja harjutamise kõrval pöörame sel korral erilist tähelepanu tööhõivega seotud teemadele – Eesti Puuetega Inimeste Fondi rahastatud projekt, mille üheks osaks on ka EKÜ augustikuine suvelaager, kannab pealkirja „Kogelus ei sega töötamist“.

Viide päeva, mille jooksul omavahelises suhtlemises püüame kasutame õpitud kõnetehnikat ja vilumisi, mahub palju kogeleja jaoks tarvilikku ja põnevat.

Tutvustatakse Töötukassa teenuseid, Töötukassa juhtivkonsultant Ruth Laose käest saab mõistagi kõike teemakohast küsida. Kõne all on ka Töövõimereformi hetkeseis. Tuleb stressijuhtimise kiirkoolitus, Raul Isotamm räägib digiajastu minevikust, olevikust ja tulevikust ning digiajastu terviseriskidest. Huvitav on kindlasti Külli Rohu juhendatav keraamika õpituba.

Neljapäeva õhtul on kavas külastada Teletorni. Reedese õhtu sisustab ekskursioon Pirita jahisadamas ning merel jahiga sõitmine. Kes eelistavad maale jääda, neile korraldatakse jahisadamas väike veinide degusteerimine ja veinikoolitus.

Soovijad saavad kogu laagri ajal Pesarimajas ööbida.

Paari nädala jooksul saadame täpse päevakava ja muu vajaliku info, praegune eelteade oli eelkõige selleks, et teaksite oma suveplaane tehes ka selle kasuliku ja laheda ettevõtmisega arvestada.

Ootame kõiki EKÜ liikmeid ja uusi huvilisi, kes tahaksid tulla oma silmaga vaatama, millega ühing tegeleb ja kuidas saab kogelejat aidata. Kõik on väga teretulnud!

 

Täpsem teave:

Raul Isotamm, telefon +372 5044093 e-post raul.isotamm@gmail.com

Laagrisse registreerumiseks avatakse peagi omaette link.

Kõik küsimused, kommentaarid ja ettepanekud on alati teretulnud ka EKÜ üldmeilile kogelus@kogelus.